top of page
ronap16482.jpg

הסיפור שלי

אני מטפלת בארומתרפיה. הטיפול כולל שיח, פתיחת קלפים שמתוכם נובעים מסרים ומגע מרפא עם שמנים שמתאימים למפגש. השמנים חודרים לעור ולמחזור הדם, והרחתם מעניקה ריפוי עדין ועמוק עד מאוד. המטופלת מקבלת את התערובת הביתה כדי שתוכל להמשיך להימרח ולהתחבר לתהליך ולריפוי במהלך הזמן עד המפגש הבא.
עבודתי עם החומרים הטבעיים, שמזינים ומרפאים את העור ואת האור שלנו מאפשרת לי חופש יצירתי. החופש הזה בשילוב המפגש האנושי והנשי עם הגוף שנותן ומקבל במהלך הטיפול, הופכים את עבודתי למרתקת ומעוררת השראה.
ronap17192.jpg
ronap17312.jpg

המפגש שלי עם שמנים

השמנים מרימים את מצב הרוח, מרפאים, נותנים אנרגיה, מאזנים, מקלים כאב, מרגיעים ומאפשרים תחושת נוחות וטוהר. תמיד נמשכתי לשמנים. אני זוכרת את עצמי בתור תיכוניסטית, מערבבת שמנים בחדר האמבטיה. לא זוכרת מאיפה הם הגיעו לידיי, אבל אני יושבת ומעבירה מבקבוק לבקבוק ומערבבת בין הריחות. בשנים שלאחר מכן, בטיוליי בהודו, שוב אני נכנסת לחנויות שמנים וקונה בשמים טבעיים, בדרך כלל את שמן הלוטוס, שבדיעבד אני יודעת שהמסר שלו הוא שהכול אפשרי! משפט המפתח של הטיילים בהודו. 

לאחר חזרתי מהודו, החלטתי ללמוד ולעשות תואר ראשון במחול וחינוך בסמינר הקיבוצים בתל אביב, העיר שבה נולדתי וגדלתי. 

כמו כן למדתי באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים ואני בעלת תואר שני במחול.  הריקוד תמיד היה חלק בלתי נפרד מחיי, ואני עוסקת במחול ותנועה באופן מקצועי במשך שנים רבות, עד היום.

המפגש שלי עם הצפון

בשנת 2016 עברתי לגור בצפון (מה ששנים רבות כבר היה ברצון שלי) עם מי שהיה בן זוגי, והתחלנו יחד עסק לעניינים פראיים מדרום אמריקה. העסק כלל יבוא של שמנים וקטורות ורפואות נוספות שעוסקות בריח וארומתרפיה. 

המעבר לצפון אפשר קרבה לטבע ולטבעי, חיבורים לאנשים טובים ולנשים מדהימות, מעגלים ומסעות שמאניים, לימודי ימימה, לימודי התמקדות ועוד. כל אלה קירבו אותי לידע רב ולידיעה פנימית עמוקה של הדרך שלי.

התחלתי לרקוח לעצמי תכשירים, מתוך לימוד עצמי, להנאתי ולשימושי היומיומי.

ronap16467.jpg

המפגש שלי עם ארומתרפיה
בשנת 2018 התחלתי את לימודי הארומתרפיה ברמות נפתלי, במרחב למידה לנשים - "נשימאיה". הלימודים היו בשבילי בית, חיבור לנשים מסביבי ובעיקר חיבור לאישה שאני, היכרות והעמקה בעבודה עם שמנים צמחיים ושמנים אתריים, באוריינטציה של טיפול הוליסטי ומגע מרפא. 
במרץ 2019 ילדתי באלמגור את נטע חיים בלידת בית טבעית, מסע מופלא שהתכוננתי אליו בהיריון, שבמהלכו הייתי גם תלמידת ארומתרפיה, מטפלת ומטופלת במרחב הנשי הקסום, מתחברת לעוצמות שלי, ושל בני ולאינטואיציה שמדריכה אותי. 
בסוף 2020, השנה שאובייקטיבית הייתה הכי מטורפת, עברתי פרידה זוגית ועסקית, והקמתי את העסק העצמאי שלי. אני רוקחת קוסמטיקה טבעית ורפואות נוספות, מחומרים טבעיים איכותיים ביותר. את מה שאני מכינה לעצמי, את הכי טוב שיש, אני מכינה גם ללקוחות שלי. הראייה של הרוקחות היא הוליסטית, כלומר, לקוחה יכולה לבקש ממני את מה שהיא צריכה לעור הפנים או הגוף שלה. נוסף לכך, היא מוזמנת לבקש לעצמה בקשה רגשית, מנטלית או רוחנית שהיא רוצה לתקופה הקרובה ואני אשמח להכין במיוחד את קרם הפנים, משחת הריפוי או השמן שתאדה בביתה.

בשנת 2021 השתתפתי בקורס הכשרת מנחי קבוצות מטעם בית הספר לאמנות האהבה של שחר כספי.
בשנת 2022 הגעתי שוב לנשימאיה לארומתרפיה ב'- ארומתרפיה רגשית הוליסטית.

bottom of page